0352

232 31 31

Anasayfa

Hakkımızda

Hakkımızda

TARİHÇEMİZ

Karademir İnşaat’in Doğuşu ve Günümüze Nasıl Geldi ?

Karademir İnşaat kurucuları olarak yılların verdiği birikim ve sabırlı çalışma hiç şüphe yok ki sebeplerinden biridir. Karademir ailesi olarak 1970’li yıllardan beri babamız Ahmet Karademir’in Konya da inşaat de çalışması ve alın teriyle rızkını kazanması annemiz Rabia Karademir’in çalışkan bir ev kadını, çocuklarına her zaman helalinden rızık peşinde olması bizim rehberiniz ve temel değerlerimiz olmuştur.

Karademir ailesinin günümüze kadar gelen hayat hikayelerinde komşuları ve çevresi ile iyi geçinme, güler yüz, mütevazı bir hayat felsefesi her zaman örnek birer bireyler olmaları hep övgü almıştır.

Babamız ve annemizin bizlere verdiği terbiye ve helal rızkın farkında olmamız Karademir ailesini hiç mahcup etmedi. Teker teker söylememiz gerekirse Ali Karademir’in zor şartlarda eğitim alıp, Hava Kuvvetlerinde 27 yıllık süreçte her çalıştığı birlikte örnek bir asker olarak gösterilmesi, Mehmet ve İsmail Kaarademir’in inşaat sektöründe ki tecrübeli ve sabırlı çalışmaları ile en önemlisi anne ve babamızın duası meyvelerini Karademir İnşaat olarak vermiştir.

Karademir İnşaat beş yılda sırası ile İstek yapı kooperatifine 270 daire teslim etmiş Elitpark yapı kooperatifine 420 dairenin inşaatı devam etmektedir ve 42 Dairelik yapsat a başlanmıştır. Kısa sürede ulaşılan bu nokta tesadüfi değil 40 yıllık bir hayat tarzının devamında Cenab-ı Allah’ın bir lütfu olarak görüyoruz.

Karademir İnşaat bundan sonrada yemeden ve yedirmeden dürüstlük ilkesinden öddün vermeden Müşteri ile karşılıklı iyi niyet ve güvene esasına dayalı bilgi ve birikimlerini karşılıklı paylaşım içerisinde gelişen teknoloji ve modern tasarım anlayışını benimsemiş fikirlre açık bir yönetim ile başarıların Rabbimizden bir lütuf u onun izni ile bir emanet olduğu bilinci ile, Ülkemize ve insanlığa faydalı olmaya devam edecektir.

Dostlarımızla birlikte çıktığımız bu yola yine dostlarımızın desteği, tavsiyesi ve katkıları ile Karademir İnşaatı kurduk. Onların teveccühü ve tavsiyelerinden güç alarak sinerjimizi birleştirdik ve 2 yılda 300 daireyi aşarak; çağa uygun teknolojilerle inşaat yapmayı kendimize ilke edindik. Her geçen gün güçlendirdiğimiz kadromuz ile araştırma ve geliştirmeye yönelik çalışmaları, kaliteyi artırmak ve daha iyi hizmet verebilmek için sürdürmekteyiz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir; sözünü verebilmek için titizlikle,amatör ruhumuzu kaybetmeden profesyonelce işimizin başındayız. Bundan sonra amacımız sosyal aktiviteleri geniş tesislerle,bütünleşmiş yeşili bol ve ferah konutlar yaparak Kayseri’de ilkleri yaşatmayı hedefliyoruz.

Kalite Politikamız

En üst düzeyde müşteri memnuniyetinin sağlanması, Kalite iyileştirme çalışmalarının sistematik ve planlı bir şekilde yürütülmesi, Yaptığımız her işin ilk seferde ve sürekli olarak doğru yapılmasının sağlanması, Yaptığımız her işin bir sonraki seferde daha iyi yapılmasının sağlanması, Kalite iyileştirme çalışmalarının sürekliliğinin sağlanması,

KARADEMİR İNŞAAT

YÖNETİM

Mehmet KARADEMİR (Yönetim Kurulu Başkanı)

İsmail KARADEMİR (Yönetim Kurulu Başkan Yrd.)

Rabia KARADEMİR (Yönetim Kurulu Üyesi)